Lista TOP piżam ze słodziakami – najlepsze piżamy w misie, pieski i kotki!

Lista TOP piżam ze słodziakami – najlepsze piżamy w misie, pieski i kotki!

Gdy widzisz sąsiadkę wyprowadzającą małego bernardyna, masz ochotę wykorzystać chwilę jej nieuwagi, zapakować pieska do torebki i uciekać z nim do domu? Najchętniej pokryłabyś ściany w salonie tapetą w kolorowe misie, a powstrzymuje Cię jedynie to, że dorosłej kobiecie nie bardzo wypada? Cóż, doskonale to rozumiemy i mamy dla Ciebie dobre wieści – nic nie stoi na przeszkodzie, żeby słodkie czworonogi towarzyszyły Ci wieczorami, nocami i rankami, występując gościnnie na Twojej nowej piżamie! Poniżej prezentujemy krótką kompilację kompletów damskiej bielizny nocnej z przeuroczymi motywami w roli głównej.

Na początek piżama od Cornette i piesek zasypiający u boku swojego ulubionego pluszaka. Aż chce się przytulić je oba! Grafikę dodatkowo urozmaicają chmurki i serca w dwóch kolorach oraz napis Bedtime story

dwuczęściowa piżama bedtime story cornette z pieskiem różowa koszulka i grafitowe spodnie

Poprzednia opcja była kompletem jesienno-zimowym, więc teraz dla równowagi coś milutkiego na ciepłe miesiące – lekka piżama od Dkaren z misiem koalą, który wpatruje się w Ciebie swoimi wielkimi, niebieskimi oczyma. W łapkach trzyma duże serce – chętnie podarowałby Ci je, gdyby tylko mógł!

piżama damska adelia marki dkaren

Wracamy do jesieni, tym razem w towarzystwie polarnego miśka-marzyciela, nostalgicznie spoglądającego w rozgwieżdżone niebo. Napis I wish I could touch the stars zdradza myśli tego niekwestionowanego słodziaka. To idealny wybór dla każdej romantycznej duszy.

Modna piżama z misiem Mimi Henderson Ladies dwuczęściowa szara

Chcesz mieć przy sobie zwierzaczka również w okresie świątecznym? Ten mały mops w zimowej czapce i wigilijnym wdzianku chętnie się z Tobą zaprzyjaźni. Będzie Twoim najwierniejszym towarzyszem w drugiej połowie grudnia!

Piżama na święta i zimę Little Dog Sensis z pieskiem komplet bawełniany

Okej, były już pieski, dwa gatunki niedźwiadków, więc teraz czas na kociaka. Ten słodziak ukrył się w czarnym tle, wystawiając jedynie swoje drobne łapki. Obrazek tworzą również lekko zarysowane uszy, charakterystyczny nos i uważne, okrąglutkie kocie oczy. Co jeszcze można powiedzieć o tej piżamie? Cóż, just meow – jak głosi napis na bluzce.

Lista uroczych motywów na piżamach w naszym sklepie jest całkiem pokaźna. Czy rzeczywiście udało nam się wybrać te najsłodsze z najsłodszych? Zachęcamy Cię do własnych poszukiwań w kategorii piżam damskich oraz koszul nocnych. Gwarantujemy, że kryje się tam jeszcze niejeden przeuroczy stworek!

Dodaj komentarz

Close Menu
×
×

Koszyk