W naszym sklepie masz aż 31 dni na odstąpienie od umowy kupna i zwrot produktów bez podawania przyczyny. Jeśli okaże się, że rozmiar jest nieodpowiedni czy też z dwóch zakupionych piżam jedną chcesz oddać – nie ma problemu! Po prostu napisz do nas maila z informacją o chęci zwrotu na adres sklep@pizamowcy.pl. Dla ułatwienia do maila możesz dołączyć oświadczenie według wzoru, który znajdziesz pod tym linkiem: wzór odstąpienia od umowy.

Z naszej strony otrzymasz mailowe potwierdzenie otrzymania oświadczenia. Następnie wystarczy, że w ciągu 14 dni wyślesz paczkę na adres:

Piżamowcy.pl
Marcin Bąbelek
ul. Grobla 3
64-310 Lwówek

Produkty odesłane przez Klientów zwracamy do hurtowni, a kupującym oddajemy pieniądze tą samą metodą, którą były wpłacone – również w ciągu maksymalnie 14 dni. Zwrócimy Ci całość środków, które otrzymaliśmy, czyli pełną kwotę za produkt i przesyłkę. Poniesiesz więc jedynie koszty wysyłki zwrotnej.

Zamówione produkty możesz oczywiście rozpakować i sprawdzić.

Przy okazji przypominamy, że masz również prawo do skorzystania z rękojmi i złożenia reklamacji. Produkty są też objęte gwarancją producenta. Więcej informacji o składaniu reklamacji znajdziesz w punktach §7 i §8 naszego regulaminu.

Masz dodatkowe pytania lub sugestie odnośnie działania sklepu? W takim razie zachęcamy do kontaktu pod adresem sklep@pizamowcy.pl

Close Menu
×
×

Koszyk